Me Naiset on Suomen suurin naisten viikkolehti. Se on nykyaikaisen naisen selviytymisopas, joka yllättää lukijansa joka viikko. “Mimmit” on ajankohtainen, monipuolinen ja viihdyttävä.
Lehti tarttuu aikansa ilmiöihin ja vie lukijansa yhtä lailla keskelle Bollywoodin kuhinaa kuin suomalaisen kyläkaupan hiljaisuuteenkin. Me Naiset on täynnä viihdettä, ajansäästövinkkejä ja elämyksiä. Se on puheenaiheita, asiaa ja ajatuksia.
Lehti esittelee muodin, kauneuden, sisustuksen ja ruuan viimeisimmät vinkit. Me Naiset on lehti kaikille liikunnasta, hyvästä olosta, terveydestä ja kunnostaan huolehtiville naisille.
TARJOUS: Uudistunut Me Naiset 3 kk nyt vain 24,90 €. Kaupan päälle saat laadukkaan nahkalompakon (arvo 39,00 €). Tarjous on voimassa rajoitetun ajan.
Todella paljon lukemista. Me Naiset on piristys, jonka säästän aina perjantaiksi tai viikonlopuksi. Mukavaa luettavaa hömpällä maustettuna.